;
info@azkrmiva.cz, Tel. 420 774 425 658 (7.00-16.30)

> Psi > Krmiva pro psy > Granule pro psy

ACANA Dog Adult Heritage 6 kg

Katalogové číslo: 525606

Dostupnost: 1 ks

Cena bez DPH: 574 Kč
Cena s DPH:
661 Kč

Stejně jako jeho divoký předchůdce je i váš pes masožravec, vyvinutý s touhou po WholePrey a s biologickou potřebou po stravě bohaté na rozmanité druhy čerstvých celých mas.

Doporučené doplňky

Novinka

Chicopee Dog Pure Lamb & Duck 400 g

Ihned k expedici
41 Kč
Novinka

Chicopee Dog Pure Beef with Rice 400 g

Ihned k expedici
41 Kč

Skinneeez Elastic 90cm

Na dotaz
170 Kč
Doporučujeme

Lososový olej 100% surový ProFitPet 500ml

Ihned k expedici
175 Kč
Novinka

Chicopee Dog Pure Poultry & Salmon 400 g

Ihned k expedici
41 Kč

Podrobný popis

Stejně jako jeho divoký předchůdce je i váš pes masožravec, vyvinutý s touhou po WholePrey a s biologickou potřebou po stravě bohaté na rozmanité druhy čerstvých celých mas.

Proto krmivo ACANA Adult Dog obsahuje volně chovaná kuřata, platýse lovené ve volné přírodě a vejce z hnízdních chovů, dodávané lidmi, které známe a kterým důvěřujeme, ČERSTVÉ a v podílu WholePrey, a tudíž plné živin a chuti.

Bez obilovin a rychlých sacharidů jako je rýže, tapioka nebo brambory, se ACANA vyznačuje svým bohatým obsahem živočišných proteinů, což zajistí optimální vývoj a vrcholovou kondici vašeho psa.

Vyrobeno v našich oceňovaných kuchyních z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin, Biologicky vhodné krmivo ACANA zaručí, že váš pes bude zdravý, spokojený a silný.

Přečtěte si naše složení a myslíme, že s námi budete souhlasit!

KOLIK MASA?

Zcela bez rostlinných proteinových koncentrátů obsahuje ACANA Adult Dog 60% masa – až dvakrát více, než v běžných krmivech pro psy.

KOLIK ČERSTVÉHO MASA? 1/3 masa v krmivech ACANA je ČERSTVÁ, což dodává důležité živiny v jejich nejpřirozenější a nejvýživnější podobě. 2/3 masa jsou sušené, a poskytují tak silný koncentrovaný zdroj živočišných proteinů.

KOLIK DRUHŮ MAS?

ACANA obsahuje tři druhy čerstvých mas v podílu WholePrey, což zahrnuje maso, orgány a chrupavky, pro přirozenou a kompletní výživu.

  • Volně chovaná kuřata – maso, játra, srdce, ledviny a chrupavky, čerstvé z místních farem.
  • Vejce z hnízdních chovů – celá a čerstvá z místních prérijních farem.
  • Platýsi loveni ve volné přírodě – celí a čerství loveni u severního pobřeží ostrova Vancouver.
  • Čerstvé kurecí maso (11%), dehydrované kure (10%), dehydrovaná kruta (10%), cervená cocka, celý zelený hrách, fazole, cerstvé kurecí droby (játra, srdce, ledviny) (6%), dehydrovaný sled (5%), kurecí tuk (5%), zelená cocka, celý žlutý hrách, cerstvá celá vejce (4%), cerstvý celý platýs (4%), olej ze slede (3%), na slunci sušená vojteška, hrachová vláknina, cerstvé kurecí chrupavky (2%), hnedá morská rasa, cerstvá celá dýne, cerstvá celá máslová dýne, cerstvý celý pastinák, cerstvá kapusta, cerstvý špenát, cerstvé listy horcice, cerstvé listy turínu, cerstvá celá mrkev, cerstvá jablka Red Delicious, cerstvé hrušky Bartlett, mrazem sušená kurecí játra, mrazem sušená krutí játra, cerstvé celé brusinky, cerstvé celé boruvky, koren cekanky, kurkuma, ostropestrec, koren lopuchu, kvet levandule, koren ibišku, šípky, enterococcus faecium. DOPLNKOVÉ LÁTKY (na kg): Výživové doplnky: E6 (Zinek): 100 mg. Zootechnické doplnky: mikroorganismy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.
  • DOPLŇKY: CHELÁT ZINKU. VITAMÍN E (KONZERVANT)
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty