;
info@azkrmiva.cz, Tel. 420 774 425 658 (7.00-16.30)

> Psi > Krmiva pro psy > Granule pro psy

Doporučujeme Doprava zdarma

HAPPY DOG Junior Original 4 kg

Katalogové číslo: 60418

Dostupnost: Na dotaz

Cena bez DPH: 364 Kč
Cena s DPH:
419 Kč

Prémiové krmivo pro mladé psy ve věku 7-18 měsíců, s kvalitními zdroji proteinů, vyváženým poměrem energie a vitalizujících látek.

Podrobný popis

Toto vyvážené suché krmivo dodá mladým psům středně velkých nebo velkých plemen všechny živiny a vitalizující látky, které potřebují pro svůj optimální vývoj. Navíc bylo množství obsažené energie a proteinů speciálně upraveno právě pro potřeby psů v období mezi 7. a 18. měsícem.

Pět kvalitních zdrojů bílkovin skýtají rozmanité spektrum aminokyselin, které jsou pro zvíře nezbytné. Z toho je 74% obsažených proteinů živočišného původu. Krmivo je navíc složeno z bezglutenových látek, což činí z krmiva Happy Dog Supreme Young Junior Original skvělý, přírodní pokrm s pečlivě vybranými surovinami, které pocházejí z lokálních farem.

Díky konceptu Happy Dog Natural Life napomáhá krmivo k tomu, aby se Váš junior cítil skvěle. Obsahuje vitalizující mix látek z přírodních produktů, které podporují zdraví zvířete. Tedy suroviny jako jsou jablka, artyčoky, vybrané byliny, rostlinné látky, lněné semínko a mořské řasy.

Z tohoto složení bude organismus Vašeho pejska profitovat, neboť složení bude posilovat jeho imunitní systém i zdravou pokožku a srst. Navíc obsažené maso z novozélandské mušle pomůže v dosažení zdravých kloubů ve fázi růstu.

Granule ve tvaru srdce nevypadají pouze opticky jako lahodný snack, ale díky velké ploše a proděravění jsou i velmi snadno rozkousatelné i stravitelné. Tak usnadníte Vašemu miláčkovi příjem potravy a dodáte mu všechno, co potřebuje v období růstu.

Parametry

zvíře pes
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty