info@azkrmiva.cz, Tel. 420 774 425 658 (7.00-16.30)

Úvodní strana > V tom dobrém i v tom zlém...

V tom dobrém i v tom zlém...

Na internetu existuje několik desítek tisíc blogů o tom, jaký je život se zvířaty. Ale to my, majitelé domácích miláčků, přece dobře víme! Je plný radostí i starostí, chlupů i roztrhaných polštářů. Je to zkrátka život plný překvapení a díky domácím mazlíčkům nebudete mít nikdy den plný stereotypu.

Rozhodla jsem se, že i já přispěju svojí troškou a počet blogů o domácích mazlíčcích zvýším o jeden kousek. Psát ale o tom, jakou deku pro mazlíčka vybrat, jak cestovat se štěnětem do ciziny nebo jak papouška naučit mluvit ode mne nečekejte. Život se zvířaty je náročný, ale ve většině případů plný neskutečných situací, kterým se žádný majitel mazlíčka nevyhne. A o tom to podle mne celé je. Roztrhané pytle od košů, vytahané smetí, stopy na bílém koberci po bahenních lázní  - to je to, oč tu běží :)

Doma mám nevyčerpatelného psa a dvě aktivní, kočičí lovkyně, a proto bych zde touto formou ukázala všem majitelům, že na to nejsou sami a že i další lidé mají v domácnosti nevyčerpatelný zdroj energie, který je někdy zpestřením celého dne, ale jindy tou poslední kapkou :)

Ano – i já bych někdo ty svoje mazlíčky nejraději vypustila na pole, ale miluju je, takže spolu vždycky budeme – v dobrém i v tom zlém :)

Vaše Sabča

Autor: Sabča